10.01.1980 Tarihinde Tekirdağ’da doğdu. İlk orta ve lise tahsilini Tekirdağ’da tamamladıktan sonra 2002 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

2005 yılında İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Dernekler Denetçi Yardımcılığı sınavını birincilikle kazanarak Dernekler Denetçi Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Bu süre zarfında bir yıl süre ile Ankara Goethe Enstitüsü’nde Almanca Dil Kursuna katılıp kurs neticesinde kazandığı burs ile bir ay Almanya’nın Duesseldorf şehrinde dil eğitimi aldı.

2006 ve 2007 yıllarında Uluslararası Sivil Toplum Örgütü CİVİCUS tarafından İskoçya’da düzenlenen Dünya Sivil Toplum Örgütlerine yönelik toplantılara İçişleri Bakanlığı adına katıldı.

2008 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak Kırıkkale Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Çankırı ili Kurşunlu ilçesinde Kaymakam Vekilli olarak görev yaptı. Dil eğitimi ve bilgi artırımı için 1 yıl süre ile Amerika’nın Virginia eyaletinde Virginia Commonwealth Üniversitesine devam etti. Yurda dönüşünden itibaren katıldığı Kaymakamlık Kursunu birincilikle bitirerek 21.02.2010 tarihinde Kargı ilçesinde Kaymakam olarak göreve başladı.

Kaymakamımız evli olup İngilizce ve Almanca bilmektedir.